Екосистеми для приватних будинків

Послуги для індивідуальних забудовників: водопостачання та водовідведення котеджів

Ми пропонуємо послуги з водовідведення та очищення стічних вод як для промислових підприємств, так і для індивідуальних забудовників. Наші локальні очисні споруди ідеально підходять для будинків і котеджів, так як вони компактні і легкі в обслуговуванні. Кожен господар без проблем зможе власними силами обслуговувати систему очищення без використання септиків і відкачування стоків. Мінімально можливі відстані до житлових будинків, естетичність і економічність – основні переваги очисних систем, розрахованих для побутового використання.

Вода, яка проходить очистку, може використовуватися для поливу земель, для миття автотранспорту та прибирання території, в сільському господарстві і в інших галузях.

Завдяки локальним станцій очищення стічних вод можна використовувати для власних потреб і виробничих цілей дощову і талу воду, яка після очистки також придатна для більшості технологічних процесів. Це додаткові ресурси, за які вам не потрібно буде нікому платити!

Проектування

Станції біологічного очищення АСТРА модельного ряду ЮНІЛОС розташовуються на території настройки котеджу з санітарно-захисною зоною не менше 8 м до житла. При необхідності ЮНІЛОС-Україна може виконати проект монтажу очисних споруд, підвідних і відвідних трубопроводів з урахуванням налаштування прилеглих до котеджу територій.

Монтаж, шеф-монтаж

Фахівці «ЮНІЛОС-Україна» обстежують майданчик під монтаж станції біологічної очистки АСТРА або інших споруд модельного ряду «ЮНІЛОС-Україна».

Гарантійне обслуговування

Устаткування водоочищення, встановлене на ділянці забудовника, стає на гарантійне обслуговування згідно гарантійного талону в паспорті на установку.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування встановленого обладнання очистки та водовідведення стічних вод може здійснюватися безпосередньо самим настроювачем після відповідного навчання співробітниками ТОВ «ЮНІЛОС-Україна».

У разі необхідності виконання сервісних робіт фахівцями ТОВ «ЮНІЛОС-Україна» між замовником і виконавцем укладається відповідний договір. Виїзди фахівців на сервісне обслуговування здійснюється з періодичністю від 1-го до 3-х місяців в залежності від умов експлуатації поставленого устаткування. Служби сервісу здійснюють відкачку надлишкового активного мулу, перевіряють стан пристроїв для затримання грубих відходів, виконують заміну витратних матеріалів і контролюють якість очищених стічних вод, при необхідності виконують коригування режимів роботи установок.

Важливо! Замовляючи локальні очисні споруди, ви не тільки економите ресурси і виконуєте норми законодавства щодо викидів в навколишнє середовище. Ви дбаєте про своє здоров’я, про здоров’я своїх дітей і онуків.

Наше майбутнє визначається нашим ставленням до води.

Якщо ви індивідуальний забудовник, то саме зараз час подумати про екологію свого житла і економії природних ресурсів.

Ми проведемо обстеження об’єкта та підготуємо комерційну пропозицію безкоштовно!