Водопостачання та водовідведення котеджів

Послуги для індивідуальних забудовникiв: водопостачання та водовідведення котеджів

Ми пропонуємо послуги з водовідведення та очистки стічних вод як для промислових підприємств, так і для індивідуальних забудовників. Наші локальні очисні споруди ідеально підходять для будинків та котеджів, тому що вони компактні та легкі в обслуговуванні. Кожен господар без проблем зможе власними силами обслуговувати систему очистки без використання септиків та відкачування стоків. Мінімально можливі відстані до житлових будинків, естетичність та економічність – це основні переваги очисних систем, розрахованих для побутового використання.

Вода, яка проходить очищення, може використовуватись для поливу земель, для миття автотранспорту й прибирання території, у сільському господарстві та в інших галузях.

Завдяки локальним станціям очищення стічних вод ви можете використовувати для власних потреб і виробничих цілей дощову та талу воду, яка після очищення також придатна для більшості технологічних процесів. Це додаткові ресурси, за які вам не потрібно буде нікому платити!

Проектування

Станції біологічної очистки АСТРА модельного ряду ЮніЛОС розташовуються на території налаштування котеджу з санітарно-захисною зоною не менше 8 м. до житла. При необхідності ЮніЛОС-Україна може виконати проект монтажу очисних споруд, підвідних і відвідних трубопроводів з урахуванням налаштування прилеглих до котеджу територій.

Монтаж, шефмонтаж

Фахівці “ЮніЛОС-Україна” обстежують майданчик під монтаж станції біологічної очистки АСТРА або інших споруд модельного ряду “ЮніЛОС-Україна”.

Гарантійне обслуговування.

Водоочищення обладнання, встановлене на ділянці забудовника, стає на гарантійне обслуговування згідно гарантійного талону в паспорті на установку.

Сервісне обслуговування

Водоочищене обладнання, встановлене на ділянці забудовника, стає на гарантійне обслуговування згідно гарантійного талону в паспорті на установку. Сервісне обслуговування встановленого обладнання очистки та водовідведення зворотніх вод може здійснюватися безпосередньо самим настроювачем після відповідного навчання співробітниками ТОВ “ЮніЛОС-Україна”.

У разі необхідності виконання сервісних робіт фахівцями ТОВ “ЮніЛОС-Україна” між замовником і виконавцем укладається відповідний договір. Виїзди фахівців на сервісне обслуговування здійснюється з періодичністю від 1-го до 3-х місяців в залежності від умов експлуатації поставленого устаткування. Служби сервісу здійснюють відкачку надлишкового активного мулу, перевіряють стан пристроїв для затримання грубих відходів, виконують заміну витратних матеріалів та контролюють якість очищених зворотних вод, при необхідності виконують корегування режимів роботи установок.

Важливо!!! Замовляючи локальні очисні споруди, ви не тільки економите ресурси та виконуєте норми законодавства щодо викидів у навколишнє середовище. Ви піклуєтесь про власне здоров’я, про здоров’я своїх дітей та онуків.

Наше майбутнє визначається нашим ставленням до води.

Якщо ви індивідуальний забудовник, то саме зараз час подумати про екологію свого житла та економію природних ресурсів.

Ми проведемо обстеження об’єкта та підготуємо комерційну пропозицію безкоштовно!