Водопостачання та водовідведення комунальних і промислових об’єктів

Водопостачання і водовідведення комунальних і промислових об’єктів

Компанія Юнілос-Україна пропонує широкий спектр послуг з екології, що існує в області водопостачання та водовідведення, а також очищає тканини та кондиціонування зарядних вод:

  • Очистка підземних і сточних вод для екологічно безпечного використання
  • Виробництво виробничих та виробничих виробів для виробників та вирощування продукції у власних водоймах та пошті
  • Кондиціонування повітряної системи витяжної вентиляції від органічних і мінеральних забруднень
  • Кондиціонування загрязнених вод для повторного використання без скроса в окруженій среді
  • Обработка осадків для їх подальшої утилізації з напівчеревиною цінних продуктів і гумуса для мінусових
  • Водостійкість якості води в прудах, технічних водоемах і накопичувачах сточних вод

Рішення щодо повторного використання очищеної води:

Вода, яка проходить очистку, може використовуватися для поливу земель, для миття автотранспорту та прибирання території, для охолодження технологічного обладнання, для технологічних процесів на будівництві, в сільському господарстві і в інших галузях.

Завдяки локальним станцій очищення стічних вод ви можете використовувати для власних потреб і виробничих цілей дощову і талу воду, яка після очистки також придатна для більшості технологічних процесів. Це додаткові ресурси, за які вам не потрібно буде нікому платити!

Наша спеціалізація

ТОВ «ЮНІЛОС-Україна» працює згідно ліцензії в галузі будівництва систем і споруд водоподачи і водовідведення, технологічного проектування об’єктів комунального і сільського господарства, виконує роботи – від проектування, монтажу і налаштування до сервісного обслуговування очисних споруд.

ТОВ «ЮНІЛОС-Україна» є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, виробляє комплектацію об’єктів водоподачи і водовідведення сучасним енергозберігаючим обладнанням виробництва Японії, Італії, Німеччини, Голландії, Іспанії, Росії, Туреччини та інших країн.

Новим напрямком діяльності ТОВ «ЮНІЛОС-Україна» стала розробка і впровадження сучасних низькозатратний екологічно безпечних технологій в системах водного господарства тваринницьких комплексів.