Про компанію

UNILOS-U – це інноваційні енергоефективні рішення для водопостачання і водовідведення.

ЮніЛОС-Україна

Основним напрямом роботи ТОВ “ЮніЛОС-Україна” є розробка технологій кондиціювання забруднених вод і повітря. Технології, вживані “ЮніЛОС-Україна” направлені на захист довкілля і збереження сприятливої екологічної обстановки.

Компанія “ЮніЛОС-Україна” вважає за доцільне використання очищених (кондиційованих) зворотних вод для зрошування, миття транспорту, поливу проїздів, в системах охолоджування технологічного устаткування, технологічних процесах окремих виробництв, зокрема, в будівельній індустрії, сільському господарстві і для інших потреб.

ТОВ “ЮніЛОС-Україна” пропонує ресурсозберігаючі екологічно безпечні технології і устаткування в системах водного господарства комунальних і промислових об’єктів.

Компанія “ЮНІЛОС Україна” по праву займає одне з лідируючих місць на Українському ринку очисних споруд, отримавши визнання як українських, так і зарубіжних споживачів.

Підприємство має власну виробничу базу і складські території, зручно розташовані офіси продажів в Києві і регіонах, ділерську мережу.

У ТОВ “ЮніЛОС-Україна” забезпечується екологічний підхід для вирішення проблем у водному господарстві комунальніх і виробничих об’єктів.

Метою діяльності – захист природних ресурсів від забруднення і виснаження. А головною цінністю для компанії є збереження чистої води, грунту і повітря для майбутніх поколінь.

Компанія Юнілос-Україна пропонує вигідні рішення для очищення забруднених і стічних вод підприємствам та індивідуальним забудовникам, для яких підключення до централізованих каналізаційних мереж є неможливим.

Замовте безкоштовний виїзд спеціаліста або Зв’яжiться з нами з будь яких питань