Водопостачання та водовідведення комунальних і промислових об’єктів

Компанія Юнілос-Україна пропонує весь комплекс послуг з екології життєдіяльності у галузі водопостачання та водовідведення, а також очистки стоків та кондиціювання забруднених вод:

  • Очищення підземних та стічних вод для екологічно безпечного використання
  • Приведення виробничих та побутових стоків до нормативів для скиду в поверхневі водойми та ґрунт
  • Кондиціювання повітря систем витяжної вентиляції від органічних та мінеральних забруднень
  • Кондиціювання забруднених вод для повторного використання без скиду в навколишнє середовище
  • Обробка осадів для їх подальшої утилізації з отриманням цінних продуктів і гумусу для міндобрив
  • Відновлення якості води у ставках, технічних водоймах та накопичувачах стічних вод

Замовити безкоштовний виїзд спеціаліста або Зв’язатися з нами з будь яких питань


Рiшення з повторного використання очищеної води:

Вода, яка проходить очищення, може використовуватись для поливу земель, для миття автотранспорту й прибирання території, для охолодження технологічного обладнання, для технологічних процесів на будівництві, у сільському господарстві та в інших галузях.

Завдяки локальним станціям очищення стічних вод ви можете використовувати для власних потреб і виробничих цілей дощову та талу воду, яка після очищення також придатна для більшості технологічних процесів. Це додаткові ресурси, за які вам не потрібно буде нікому платити!

Наша спецiалiзацiя

ТОВ “ЮніЛОС-Україна” працює згідно ліцензії у галузі будівництва систем і споруджень водоподачі і водовідведення, технологічного проектування об’єктів комунального і сільського господарства, виконує роботи — від проектування, монтажу і налаштування до сервісного обслуговування очисних споруд.

ТОВ “ЮніЛОС-Україна” є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, виробляє комплектацію об’єктів водоподачі і водовідведення сучасним енергозбережним устаткуванням виробництва Японії, Італії, Німеччини, Голландії, Іспанії, Росії, Туреччини і інших країн.

Новим напрямом діяльності ТОВ “ЮніЛОС-Україна” стала розробка і впровадження сучасних низкозатратних екологічно-безпечних технологій в системах водного господарювання тваринницьких комплексів.Зверніть увагу!
Наші спеціалісти проведуть безкоштовне обстеження об’єкта та підготують комерційну пропозицію, враховуючи всі вимоги та конструктивні особливості.

 

Замовити безкоштовний виїзд спеціаліста або Зв’язатися з нами з будь яких питань


Дiзнайтеся, чому обирають саме нашу компанію

Наші клієнти по всiй Українi вже оцінили переваги співпраці з компанією Юнілос-Україна: